[TEST] NAPRAWA GNIAZD ZASILANIA, AUDIO, USB I INNYCH

Uszkodzone gniazda zasilania, audio i USB czy innych gniazd laptopa to bardzo częste usterki spotykane w laptopach naszych klientów. Najczęściej są to uszkodzenia typowe mechaniczne, powstałe np. przez upadek podłączonego do zasilacza laptopa, źle podłączanych urządzeń do gniazda USB, czy wielokrotnego podłączania i odłączania słuchawek. Wszystkie gniazda w naszym laptopie są przylutowane do płyty głównej. Wystarczy więc że „delikatnie” wyrwiemy gniazdo, i automatycznie przestanie ono działać. Na szczęście usterka ta, choć brzmi groźnie, w wielu przypadek jest możliwa do naprawienia.

 Naprawa tego typu uszkodzenia polega na wylutowaniu uszkodzonego gniazda, odpowiedniego zabezpieczenia płyty głównej w miejscu gdzie gniazda się znajdują, oraz wlutowaniu nowego.

 Niekiedy jednak uszkodzenie jest tak niewielkie, że wystarczy naprawa gniazda które już posiadamy, co pozwala na obniżenie kosztu naprawy.

 W naszym serwisie www.naprawiamy-laptopy.pl posiadamy wszystkie gniazda potrzebne by sprawnie i szybko naprawić Twojego laptopa.

 Naprawy wykonywane są za pomocą lutownicy precyzyjnej, najwyższej jakości cyny oraz najlepszej jakości kalafonii.

Komentarze są zablokowane.