Blog Archives

Czyszczenie po zalaniu

Jeżeli uważasz, że zalanie laptopa bądź innego urządzenia przenośnego zdarza się sporadycznie, jesteś w poważnym błędzie. Większość uszkodzeń sprzętu zdarza się właśnie podczas codziennego użytkowania. Jeżeli laptop stanowi jednocześnie integralną część naszej pracy, zalanie go kawą, herbatą, sokiem czy wodą to tylko kwestia czasu.

Oczywiście, nawet w przypadku tak przykrego wypadku można w łatwy sposób odratować nasz sprzęt. W tym celu należy udać się do specjalisty, który nie tylko zdiagnozuje usterkę, ale również w wyczyści laptopa. Nasi fachowcy szybko i sprawnie sprawią, że Twój komputer będzie wyglądał niczym ze sklepowej półki!

Pamiętaj, nigdy nie należy samemu suszyć sprzętu suszarką, gdyż grozi to uszkodzeniem jego plastikowych części. W razie wypadku należy odłączyć komputer od zasilania, wyłączyć i natychmiastowo zgłosić się do serwisu. Nasz personel sprawnie zdemontuje Twój sprzęt,...

Wymiana klawiatury

Awaria klawiatury to usterka, która zdarza się w komputerach przenośnych nader często. Nie da się ukryć, jeżeli laptop stanowi poniekąd nasze miejsce pracy, zalanie go kawą czy sokiem nie jest takie dalekie, jak nam może się wydawać. Oczywiście szybki refleks, a więc natychmiastowe wyłączenie komputera i wyjęcie baterii pomoże nam uratować sprzęt.

W wielu przypadkach klawiatura będzie nadawała się jedynie do wymienienia. Oczywiście istnieją również sytuacje, w których to klawiatura zużywa się – jej klawisze przestają działać tak jak powinny, pojedyncze przyciski nie działają etc. W Internecie krąży wiele poradników odnośnie jej szybkiej wymiany. Pamiętajmy jednak, że nie każdy typ oraz konstrukcja laptopa pozwalają nam samodzielnie wymienić jego poszczególne części.

Jeżeli nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, winniśmy zgłosić się do profesjonalistów. Nasi fachowcy sprawnie wymienią Państwa klawiaturę....