Zdalna pomoc

Wyobraź sobie sytuację…

To miał być miły weekend za miastem. Spokój, szum drzew, świeże powietrze, ciepła aromatyczna kawa i laptop na kolanach. W końcu możesz popracować z dala od zgiełku ludzi. Włączasz urządzenie i… Wszystkie Twoje pliki zniknęły!

Albo…

Zadowolony siadasz przy biurku z kubkiem gorącej herbaty. Wczoraj skończyłeś bardzo ważny projekt, od którego zależy Twoja przyszłość. Włączasz komputer, otwierasz plik w celu wykonania ostatnich poprawek i… Wcześniej zapisane dane zmieniły się w ciąg niezrozumiałych znaków!

Jeżeli masz czas – naprawa nie stanowi problemu. Co zrobić, gdy napięty harmonogram uniemożliwia Ci skontaktowanie się z najbliższym serwisem komputerowym? Nasi serwisanci świadczą kompleksowa pomoc zdalną! Niezależnie od problemu – niedziałający komputer, wadliwy zasilacz, problemy z grafiką, utracone dane etc. – zgłoś się do nas.

Pomoc zdalna to usługa dedykowana dla wszystkich tych, którzy pragną szybko i sprawnie wyeliminować usterkę. Nasi specjaliści udzielą Państwu niezbędnych informacji bez konieczności przynoszenia sprzętu do serwisu. Naprawy, instalacja oprogramowania i sterowników, konfiguracja ustawień programów i systemów – niezależnie od problemu, zadzwoń do nas. Dołożymy wszelkich starań, by Twój problem został rozwiązany.