Wymiana układu BGA

Nasi specjaliści zajmują się wymianą układu BGA. BGA, a więc Ball Grid Array jest to jeden z typów obudowy układów scalonych. W zadziwiającej ilości przypadków jego niesprawność spowodowana jest wadą fabryczną komputera. Zdarza się również, że sami próbujemy grzebać przy laptopie, w efekcie, czego uszkodzone zostają główne układy odpowiedzialne również za defekty związane z BGA.

W przypadku zdiagnozowania problemu, stanowczo odradzamy „domową” instalację. Może ona skończyć się trwałą awarią sprzętu. Jeżeli Twój komputer dziwnie pika, diody cały czas migają, a ekran, mimo, iż laptop jest włączony, nie wyświetla treści, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że układ BGA został uszkodzony. Nasza doświadczona kadra szybko i sprawnie zdiagnozuje problem, a następnie przedstawi Ci wszystkie dostępne możliwości.

W większości przypadków niezbędna będzie całkowita wymiana układu. Lutowanie układów BGA odbywa się z należytą dokładnością. Gwarantujemy Państwu, że wykonywane przez nas usługi przyczynią się do bezawaryjnej pracy Państwa sprzętu!

Jeżeli nie jesteś w stanie stwierdzić, czy problem, który występuje w Twoim komputerze jest spowodowany defektem układu BGA – przyjdź do nas. Nasi specjaliści szybko i sprawnie zdiagnozują usterkę.