Wymiana matrycy

Nie da się ukryć, że najczęstszym problemem, z jakim przychodzą do nas Klienci to wadliwa bądź zepsuta matryca. Element ten jest niezwykle delikatny. Laptop zsunął Ci się z biurka? Książka spadła i uderzyła w ekran? A może przez przypadek z rozmachem zamknąłeś obudowę z ołówkiem czy długopisem w środku?

Takie sytuacje zdarzają się bardzo często! Chociaż laptop posiada wszelkie niezbędne zabezpieczenia, wystarczy dosłownie chwila nieuwagi, by porysować bądź stłuc matryce. Pamiętajmy jednak, że wiele defektów może wynikać również z awarii podzespołów znajdujących się wewnątrz sprzętu. Jasne bądź ciemne plamy, migotanie, zmiany barw pikseli – niezależnie od tego, co zdarzyło się z Państwa komputerem, nasi fachowcy szybko i sprawnie przywrócą go do stanu używalności.

W większości przypadków niezbędna jest wymiana, aczkolwiek w nielicznych sytuacjach udaje nam się naprawić matrycę. Doświadczeni specjaliści dokonają niezbędnej oceny Państwa uszkodzeń, a następnie przedstawią Państwu najkorzystniejsze możliwe rozwiązania. Dopiero po fachowej analizie przystępujemy do wymiany bądź naprawy uszkodzonej części.

Dzięki nam Twój laptop będzie jak nowy w najszybszym możliwym terminie!