Wymiana klawiatury

Awaria klawiatury to usterka, która zdarza się w komputerach przenośnych nader często. Nie da się ukryć, jeżeli laptop stanowi poniekąd nasze miejsce pracy, zalanie go kawą czy sokiem nie jest takie dalekie, jak nam może się wydawać. Oczywiście szybki refleks, a więc natychmiastowe wyłączenie komputera i wyjęcie baterii pomoże nam uratować sprzęt.

W wielu przypadkach klawiatura będzie nadawała się jedynie do wymienienia. Oczywiście istnieją również sytuacje, w których to klawiatura zużywa się – jej klawisze przestają działać tak jak powinny, pojedyncze przyciski nie działają etc. W Internecie krąży wiele poradników odnośnie jej szybkiej wymiany. Pamiętajmy jednak, że nie każdy typ oraz konstrukcja laptopa pozwalają nam samodzielnie wymienić jego poszczególne części.

Jeżeli nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, winniśmy zgłosić się do profesjonalistów. Nasi fachowcy sprawnie wymienią Państwa klawiaturę. Z nami masz pewność, że obudowa będzie w takim stanie, w jakim nam ją oddałeś – nieporysowana oraz niepowyginana.

Jeżeli Twoja klawiatura nie działa – zgłoś się do nas. Gwarantujemy, że po wymianie będzie ona wyglądać jak nowa!