Usuwanie wirusów

Jak to przed świętami bywa, każdy z nas pragnie zrobić porządki, również na swoim komputerze. Odpalamy wesoło antywirusa z myślą, że system jest „czyściutki” – w końcu używamy laptopa tylko i wyłącznie do pracy. Wracamy po dwudziestu minutach i widzimy… 3765 plików zarażonych. Jak to się stało? Surfowanie po Internecie, niezależnie od rodzaju odwiedzonych stron, skutkuje atakami ze strony wirusów i robaków.

Popularne Trojany, zabójcze wirusy Bootsektora, sprytne Dialery, skuteczne Retro, „urocze” Robaki bądź przebiegłe niczym agent 007 Spyware i Adware – Twój komputer każdego dnia narażony jest na taki tysięcy różnego rodzaju wirusów. Myślisz, że Twój antywirus uporał się z „kłopotem”? Możesz być w poważnym błędzie!

Zapraszamy Państwa na kompleksowe „czyszczenie” komputera z wirusów, robaków i programów szpiegujących. Zaawansowana technologia pozwala tworzyć wirusy, które nie mogą zostać usunięte poprzez zwykłe programy antywirusowe. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych – hasła na pocztę i do banku, numer karty kredytowej etc. Nie zwlekaj i już dziś zgłoś się na przegląd w zakresie usuwania wirusów.

Nie odwlekaj tego w czasie. Wirus nie śpi…