Odzyskiwanie danych

Pewnego razu budzisz się rano i… Nie działa… Straciłeś wszystkie swoje zdjęcia, rejestry gier, firmowe pliki, publikacje, dokumenty… Twój dysk twardy odmówił posłuszeństwa. Co robić? Nie załamuj się! W większości przypadków wszystkie dane można odzyskać. Nie uderzaj nerwowo ręką o komputer! Nie znęcaj się nad myszką! Nie rzucaj klawiaturą! Przyjdź do nas. Nasi specjaliści szybko i sprawnie zgrają Państwu wszystkie, pozornie utracone pliki, zarówno z dysku twardego jak i dysku SSD.

Dysk twardy, dysk SSD, pendrive, płyta CD/DVD, karta pamięci – niezależnie od nośnika danych, odzyskiwanie utraconych plików jest rzeczą żmudną, trudną i często bardzo pracochłonną. Wbrew temu, co myślą inni pięć minut nie wystarczy, by z powrotem cieszyć się „zagubioną” zawartością. Jeden najmniejszy błąd może sprawić, że bezpowrotnie stracimy wszystkie ważne dla nas informacje.

Jesteśmy specjalistami w zakresie szybkiego, sprawnego i kompleksowego odzyskiwania danych. Działamy precyzyjnie, z najwyższą starannością. Jeżeli masz problem ze swoim nośnikiem, zgłoś się jak najszybciej do nas. Samodzielne wykonywanie operacji na niesprawnym sprzęcie może spowodować stałą utratę zapisanych na nim informacji.