Modernizacja i rozbudowa

Jeżeli Twój PC ma więcej niż miesiąc… jest już stary. Z komputerem jest jak z samochodem, po zakupie traci kilkadziesiąt procent na swojej wartości. Karta graficzna, procesor, pamięć RAM, dysk SSD i HDD, płyta główna, zasilacz – niemal każdy podzespół, element czy część można wymienić na lepszą. Jeżeli pragniesz, by Twój komputer stacjonarny służył Ci więcej aniżeli zakładane przez producentów pięć lat, musisz regularnie go modernizować oraz rozbudowywać.

Niemal każdy gracz zdaje sobie sprawę, że komputer, który nie pozwala na przejście gry na maksymalnych ustawieniach, nadaje się do wymiany. „Zasobożerne” programy czy komunikatory wymagają od nas coraz więcej… Z dnia na dzień wychodzą nowości, które pragniemy zainstalować właśnie u siebie. Filmy HD, 3D, możliwość podłączenia pada, rozrywka na wielu ekranach – obecnie komputer to coś więcej niż maszyna tylko i wyłącznie do pracy. PC służy nam do gier, zabawy, oglądania filmów, komunikowania się z rodziną i znajomymi, czytania wiadomości etc.

Zapraszamy Państwa do konsultacji z naszymi specjalistami w celu modernizacji oraz rozbudowy istniejącego już sprzętu PC. Nasz sztab dołoży wszelkich starań, by Państwa komputer cieszył się długą żywotnością.