Instalacja oprogramowania

Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację: dzień w dzień zabierasz swojego laptopa bądź siadasz przy komputerze stacjonarnym w celu wykonania określonych czynności do pracy. Windows 7 służy Ci już długi czas – nigdy nie miałeś do niego zastrzeżeń. Jednakże… Nowa baza danych, program graficzny czy specjalistyczny program finansowy NIE CHCĄ DZIAŁAĆ! Jutro musisz oddać projekt, a sprzęt odmówił Ci współpracy. Coś tu jest nie tak…

Nowe wersje znanych programów bądź całkowicie nowe oprogramowanie często nie są kompatybilne ze starszymi wersjami danego systemu. Analogicznie, również najnowszy system, w tym Windows 10 nie chce działać ze starymi, niekiedy niezwykle ważnymi programami. Zamiast męczyć się i trudzić – zgłoś się do nas.

Nasi specjaliści, niemal od ręki zainstalują Państwu odpowiednie oprogramowanie. Potrzebujesz program biurowy dla córki, masz problem z nowym Płatnikiem bądź klient pocztowy wiesza się przy każdym włączeniu komputera? Nie zwlekaj. Z nami Twój problem pozostanie tylko przykrym wspomnieniem.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my rozwiążemy Twój problem.