Diagnoza sprzętu

Wszystko pięknie działało, aż do dziś? Komputer bez wyraźnych powodów przestał się włączać? Nowo zakupiony sprzęt pracuje, aczkolwiek wydaje przy tym dziwne dźwięki? A może kontrolki przestały się świecić? Niezależnie od tego, jaki masz problem – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści zajmują się szeroko pojętą diagnozą wszelkiego rodzaju komputerów stacjonarnych PC. Nieprawidłowe działanie sprzętu może wynikać nie tylko z upływu czasu, ale również z wad fabrycznych.

Często też nie zdajemy sobie sprawy, że samodzielne „majstrowanie” przy płycie głównej, zasilaczu czy pamięci RAM, może spowodować nawet spięcie. Liczne wtyczki, kabelki, gniazda – nie każdy posiada wiedzę, by móc samodzielnie skręcać czy naprawiać komputer. Jeżeli z jakiegoś powodu Twój PC nie działa tak jak powinien, przynieś swój sprzęt naszej siedziby.

Nasi specjaliści szybko i sprawnie zdiagnozują wszelkie usterki, a następnie za Państwa zgodną – naprawią. Już jeden przegląd może sprawić, że uchronisz swój portfel przed kolejnym drogim wydatkiem – zakupem nowego komputera. Tylko fachowiec jest w stanie stwierdzić, co powoduje dysfunkcje danych podzespołów, a także zastosować jedyną słuszną ścieżkę naprawczą.