Czyszczenie po zalaniu

Jeżeli uważasz, że zalanie laptopa bądź innego urządzenia przenośnego zdarza się sporadycznie, jesteś w poważnym błędzie. Większość uszkodzeń sprzętu zdarza się właśnie podczas codziennego użytkowania. Jeżeli laptop stanowi jednocześnie integralną część naszej pracy, zalanie go kawą, herbatą, sokiem czy wodą to tylko kwestia czasu.

Oczywiście, nawet w przypadku tak przykrego wypadku można w łatwy sposób odratować nasz sprzęt. W tym celu należy udać się do specjalisty, który nie tylko zdiagnozuje usterkę, ale również w wyczyści laptopa. Nasi fachowcy szybko i sprawnie sprawią, że Twój komputer będzie wyglądał niczym ze sklepowej półki!

Pamiętaj, nigdy nie należy samemu suszyć sprzętu suszarką, gdyż grozi to uszkodzeniem jego plastikowych części. W razie wypadku należy odłączyć komputer od zasilania, wyłączyć i natychmiastowo zgłosić się do serwisu. Nasz personel sprawnie zdemontuje Twój sprzęt, wykryje wszelkiego rodzaju usterki spowodowane płynem, wyczyści zarówno części elektroniczne jak i plastikowe, wymieni niedziałające podzespoły i elementy, a także wykona niezbędne testy sprawności.

Nie załamuj się – zalanie laptopa to nie koniec świata.