Czyszczenie i konserwacja

Twój „staruszek” już ledwo zipie? Trzydzieści minut gry w najnowszego Fallout’a powoduje, że PC bez powodu gaśnie? A może po uruchomieniu Wiedźmina 3 z wnętrza obudowy słychać dziwne charkanie i rzężenie? Coś jest wyraźnie nie tak, gdy włączasz komputer? Świsty, gwizdy, szumy – wszystko to może oznaczać, że sprzęt wymaga czyszczenia bądź konserwacji.

Nie da się ukryć, że raz na jakiś czas każdy PC potrzebuje gruntownego przeglądu. Jeżeli odgłos chodzenia komputera jest dużo głośniejszy niż zazwyczaj, gdzieś ze środka wydobywa się podejrzany zapach spalenizny bądź po prostu dawno nie sprawdzałeś czy wszystko z nim ok, natychmiast skontaktuj się z nami.

Zapraszamy Państwa na dokładne, porządne i kompleksowe czyszczenie komputera stacjonarnego. Nasi specjaliści szybko i sprawnie usuną warstwę kurzu, która zgromadziła się w środku przez cały czas użytkowania, zadbają o to, by wentylatory wyglądały jak nowe, a przy okazji zerkną na stan sprzętu od wewnątrz. Konserwacja komputera stacjonarnego jest rzeczą niezbędną, jeżeli chcemy by ten posłużył nam dłużej niż wielokrotnie wspominane pięć lat.

Kompleksowe czyszczenie pozwoli nam zachować maksimum wydajności, które przełoży się na cichszą pracę oraz niczym niezakłócone wieczory przy ulubionej grze.

Nie pozwól, by pięciocentymetrowa warstwa kurzu przeszkodziła Ci w zdobyciu kolejnej „trofki”!