Naprawa płyty głównej

Większość konkurencyjnych serwisów komputerów ogranicza swoją pracę do diagnostyki, a następnie wymiany uszkodzonych części. W naszym przypadku staramy się wskazać nie tylko źródło problemu, ale również szybko i sprawnie wyeliminować defekt poprzez jego naprawę.

Jako specjaliści zajmujemy się naprawą płyty głównej w laptopach. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach niezbędna jest wymiana układu na nowy. Jednakże, jeśli jest możliwość opłacalnego usunięcia usterki, przedstawiamy wszystkie możliwości naszemu Klientowi i to on decyduje, co dalej mamy zrobić.

Wiele lat doświadczenia w branży zarówno technicznej jak i informatycznej pozwoliło nam zyskać niezbędną wiedze i umiejętności, niezbędne w przypadku precyzyjnej naprawy różnego rodzaju płyt głównych. ASUS, MSI, GIGABYTE, ASROCK – niezależnie od modelu niezwłocznie wyeliminujemy usterkę, sprawiając, że Państwa sprzęt na nowo odzyska utraconą sprawność.

Każda naprawa wiąże się automatycznie z diagnostyką sprzętu. Po odebraniu laptopa mają Państwo pewność, że całość została sprawdzona, a wszelkie defekty zostały wyeliminowane już na miejscu.

Nie wyrzucaj pieniędzy w błoto – nie kupuj nowej płyty, jeżeli nie jest to koniczne!